Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Septembrový výber z vašich záhrad

  • 24.09.2022

Ešte stále sa môžete zapojiť do našej súťaže Najkrajšia záhrada 2022. Prinášame vám fotky ďalších štyroch záhrad našich čitateľov, ktorým posielame malý darček, poukážku v hodnote 50 € na nákup produktov firmy Dedoles.

Pani Ľubica z okresu Hlohovec vytvorila skvostnú záhradu

lubica hlohovec 2

Pani Ľubica z okresu Hlohovec vytvorila na ploche približne 9 árov skvostnú záhradu s niekoľkými zákutiami, miestami na sedenie aj s prvkami drobnej architektúry. Pre pani Ľubicu je záhrada miestom sebarealizácie aj priestorom na pravidelnú fyzickú aktivitu a relax. V blízkosti domu je záhradná úprava skôr formálna, vo vzdialenejších častiach skôr prírodná. Zjednocujúcim prvkom je guľa a kruh, či už v organickej, alebo anorganickej podobe. Záhony sú ladené v odtieňoch ružovej, modrofialovej, bielej, červenej a žltej.

Pani Veronike sa podarilo vytvoriť vidiecky štýl

veronika uhrovec

Pani Veronika z Uhrovca je zo záhrady (cca 4 áre) prosto šťastná. Každá návšteva od nej odchádza s kytičkou a kvetov veru neubúda. Podarilo sa jej vytvoriť vidiecky štýl záhrady s malým jazierkom.

Pani Anita postupne buduje svoj raj na zemi

anita zilina

Pani Anita zo Žiliny si v záhradke (cca 8 árov) postupne buduje svoj raj na zemi. Páči sa jej premenlivosť počas ročných období a každý deň je pre ňu vďaka záhrade výnimočný. Anita má v záhrade najradšej jazierko s vodopádom, pri ktorom rada relaxuje a trávi čas so svojou rodinou.

Pani Iva si v záhrade cení splynutie s prírodou

iva myto pod dumbierom

Pani Iva z Mýta pod Ďumbierom buduje svoju záhradu (cca 6 árov) pri potoku, ktorý sa tak aj s príjemným zurčaním vody stáva jej prirodzenou súčasťou. V záhrade cení splynutie s prírodou, prelínanie úžitkovej a okrasnej časti a veľa možností na príjemné posedenie.

Najkrajšie fotky uverejníme každý mesiac

Podarilo sa vám vytvoriť v záhrade zaujímavé zákutia? Nafoťte ich a pošlite do súťaže. Zároveň tak súťažíte o atraktívne ceny. Až do konca septembra nám môžete e-mailom posielať fotky vašej záhrady. Zo zaslaných fotografií vyberieme každý mesiac štyri záhrady, pričom majiteľ každej záhrady, ktorú uverejníme v časopise, dostane od nás malý darček a postupuje do finále.

Začiatkom októbra vyberieme z finalistov výhercu, ktorý získa hlavnú cenu! Súťaž tým ale nekončí, pokračuje na webe Zahrada.sk, kde budete môcť hlasovať za záhradu, ktorú považujete za najkrajšiu vy, a aj tá bude odmenená.

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE ➥

Text: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Sezóna ešte nekončí. Čo sadiť a vysievať v novembri? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Ako pestovať a rezať pajazmín? Toto odporúča Martin Čurda Strapky sú bežným zimným nepriateľom izbových rastlín. Tieto vedecky overené metódy vám pomôžu sa ich zbaviť! Kedy a ako presadiť už rodiacu dvojročnú černicu? 4 druhy nezvyčajných izboviek, ktoré nevyžadujú náročnú starostlivosť. Týmito rastlinami ohúrite každú návštevu! Čo robiť, aby fotínia (červienka) zakvitla?