Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Letný výber z vašich záhrad

  • 28.08.2022

Ešte stále sa môžete zapojiť do našej súťaže Najkrajšia záhrada 2022. Prinášame vám fotky prvých štyroch záhrad našich čitateľov, ktorým posielame malý darček, súpravu náradia Wolf-garten.

Mária B. miluje prírodu, kvety, stromy a zvieratá

maria b vajnory image1

Záhradu (cca 5,6 áru) pretvára vlastnými rukami. Pani Mária z Vajnor trávi v záhrade prakticky celé voľné dni. Stále je v nej čo robiť a vždy je sa čím kochať.

Pre pani Natašu P. z Trnavy je jej milovaná záhrada ten najlepší relax

natasa p 20210704 090034

Nataša P. má v záhrade (cca 5 árov) najradšej skoré rána, keď slnko pomaly vychádza spoza domu a začína ju kúsok po kúsku osvetľovať. Vtedy rada polieva, vtáci štebocú a voda z hadice šumí. Je to pre ňu skvelý začiatok dňa. V záhrade má niekoľko obľúbených zákutí.

Záhrada pani Evy B. z Hosťoviec je spoločným dielom celej rodiny

eva b Zahradka01 hostovce

Všetci rodinní príslušníci sú pyšní na to, ako ju v priebehu 20 rokov vytvorili prakticky z ničoho. V záhrade (cca 7 árov) pani Evy pribúdajú stále nové rastliny, aby výsadby žiarili v každom ročnom období. Túto zeleno-dúhovú oázu v horúčavách oceňujú aj štvornohí miláčikovia. Spojením tradičného a moderného docielili dokonalú rovnováhu, ktorú po tých rokoch len tak niečo nenaruší.

Najväčšou pýchou záhrady pani Nicole G. z Duloviec sú metasekvoje, ktoré na jeseň krásne hrajú farbami

nicoleta g dulovce IMG20220624090345

Nicole a jej rodina oceňujú na záhrade (cca 15 árov) jej umiestnenie v tichej oblasti a rozlohu, ktorá im dáva priestor nielen na rekreáciu, ale aj na dopestovanie vlastnej zeleniny, byliniek a ovocia.

Najkrajšie fotky uverejníme každý mesiac

Podarilo sa vám vytvoriť v záhrade zaujímavé zákutia? Nafoťte ich a pošlite do súťaže. Zároveň tak súťažíte o atraktívne ceny. Až do konca septembra nám môžete e-mailom posielať fotky vašej záhrady. Zo zaslaných fotografií vyberieme každý mesiac štyri záhrady, pričom majiteľ každej záhrady, ktorú uverejníme v časopise, dostane od nás malý darček a postupuje do finále.

Začiatkom októbra vyberieme z finalistov výhercu, ktorý získa hlavnú cenu! Súťaž tým ale nekončí, pokračuje na webe Zahrada.sk, kde budete môcť hlasovať za záhradu, ktorú považujete za najkrajšiu vy, a aj tá bude odmenená.

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE ➥

Text: redakcia

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Tri najčastejšie problémy pri predpestovaní zeleniny: Vyhnite sa týmto chybám a zvýšte šancu na zdravé sadenice Ako na zimný rez viniča: Tradícia starých vinohradníkov má aj praktické dôvody Januárovo-februárový sprievodca pestovaním: Čo a kde vysievať v tomto období? Zimný rez: Ako rezať jadroviny a čo sa teraz rezať nesmie Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád
Smútivky v interiéri: Ako sa rýchlo zbaviť malých otravných mušiek? Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať Lunárny kalendár pre záhradkárov - február 2023 Sprievodca pestovaním: Teraz vysievame tieto semienka na predpestovanie priesad a koncom mesiaca začíname aj s výsevmi priamo do pôdy Ako si dopestovať krásnu papriku? Základom úspechu sú kvalitné priesady, držte sa týchto overených rád Efektívna ochrana: Začnite boj so škodcami už teraz