Súťaž pre materské a základné školy: Hlasujte za školu a vyhrajte ročné predplatné zaujímavého časopisu

  • 28.09.2022

Záhrada.sk v spolupráci s partnerom súťaže www.ovocnestromyjesen.sk priniesla po ročnej prestávke už tretí ročník súťaže pre materské a základné školy. Svoje prihlášky do súťaže ste mohli posielať do 19.9.2022 do polnoci. Teraz nastal čas hlasovať za svoje školy.

Súťaž pre školy
Foto: Shutterstock

Zapojte sa do hlasovania a vyhrajte

Vyberte si školu, ktorej chcete odovzdať hlas a vyhrajte ročné predplatné zaujímavého časopisu. Po ukončení hlasovania vyžrebujeme zo všetkých hlasujúcich troch výhercov, ktorí získajú ročné predplatné jedného z časopisov Môj dom, Záhrada, alebo Pekné bývanie.

Školy sú abecedne zoradené podľa krajov. Systém je ošetrený proti viacnásobnému hlasovaniu, aby sa predišlo podvodom. Môžete vybrať najviac jednu školu z každého kraja, alebo hlasovať len za jednu školu – svojho favorita. Hlasovať môžete do 12.10.2022, do polnoci. Systém hlasovania je ošetrený proti viacnásobnému hlasovaniu, aby sa predišlo podvodom, s jednou mailovou adresou môžete hlasovať len raz.

Hlasovanie bolo ukončené, výhercov nájdete v krátkom vyhlásení výsledkov: https://www.zahrada.sk/magazine/tabulka-sutaz/

Čo vyhrajú školy?

Webová stránka www.ovocnestromyjesen.sk darovala do súťaže ovocné stromčeky a kry. Výhry sú rozdelené nasledovne:

  • 1. miesto: 8 ks ovocné stromy + 4 ks ovocné kry
  • 2. miesto: 6 ks ovocné stromy + 3 ks ovocné kry
  • 3. miesto: 4 ks ovocné stromy + 3 ks ovocné kry
  • 4. miesto: 2 ks ovocné stromy + 4 ks ovocné kry

Vydavateľstvo JAGA GROUP ako prevádzkovateľ portálu www.zahrada.sk venuje víťazným škôlkam a školám ročné predplatné časopisu Záhrada, aby sa deti a pani učiteľky mohli o dreviny príkladne starať.

Súťaž bude mať celkom štyroch výhercov: dvoch, ktorí budú mať v dobe ukončenia hlasovania v súťaži najviac hlasov (prvé a druhé miesto) a dvoch, ktorých určí porota zložená z členov redakcie a partnera súťaže (tretie a štvrté miesto). Šancu vyhrať tak majú aj školy, ktoré v hlasovaní získajú menej hlasov. Koniec hlasovania je  určený na 12.10.2022 o 24:00.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo neudeliť výhru súťažiacemu, ktorý získal najviac hlasov v prípade, že má pochybnosti o získaní hlasov alebo akéhokoľvek jednania súťažiaceho, ktoré by bolo v rozpore so zásadami fair play či dobrými mravmi (napr. nakúpenie hlasov, získanie hlasov neobvyklým spôsobom, hlasovaním automatizovaným systémom, a pod.)

Výhercov súťaže zverejníme na www.zahrada.sk najneskôr 18.10.2022. Nezabudnite si prečítať kompletné podmienky súťaže. Použité fotografie sú ilustračné.

Text: redakcia
Foto: isifa/Shutterstock

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Machovka má viac vitamínu C ako citrón a obsahom výživových látok predčí aj goji Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Lunárny kalendár pre záhradkárov - december 2022 Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Machovka má viac vitamínu C ako citrón a obsahom výživových látok predčí aj goji Predvianočné aktivity v úžitkovej záhrade: Viete, čomu sa teraz venovať? Zdravá sladkosť nielen na Vianoce: Datle sú rýchlym zdrojom energie, pomôžu pri zápche a znižujú cholesterol Skladujú sa topinambury rovnako ako zemiaky? Poznáte obriu cibuľu Globo? Takto si ju vypestujete zo semienka Martin Čurda radí: Ako spevniť terasy v svahovitej záhrade?