Túžite po krásnej a odolnej terase? Nechajte si poradiť!

  • 30.06.2021

Vyberáte terasu? Tak to vám tento rok praje šťastie. Vďaka neskoršiemu príchodu jari a plným skladom kvalitných dosiek z drevného kompozitu od popredného českého výrobcu, firmy WPC – WoodPlastic, máte stále dosť času správne sa rozhodnúť a veci vybrať.

Túžite po krásnej a odolnej terase? Nechajte si poradiť!

Slovenskí špecialisti spoločnosti WPC – WoodPlastic sa venujú záujemcom o novú terasu doslova každý deň. Riešia s nimi hlavne praktické veci. Zákazníkov zaujíma, ako dlho im terasa vydrží, ako náročná bude starostlivosť, pýtajú sa na vlastnosti materiálu, bezpečnosť, typy povrchov a farebné varianty, aj na spôsob montáže.

Minimálna náročnosť starostlivosti je jedným z hlavných dôvodov veľkej obľuby terás z WPC. Dosky netreba lakovať, natierať ani impregnovať, stačí ich občas zamiesť a opláchnuť veľkým prúdom vody. WPC – WoodPlastic má na sklade aj dosky so špeciálnou pigmentáciou, ktorá vie na ploche terasy opticky potlačiť bežné prachové znečistenie. Materiál je pevný, bezpečný a 100% recyklovateľný.

Túžite po krásnej a odolnej terase? Nechajte si poradiť!

Certifikovaní partneri firmy WPC – WoodPlastic vám zadarmo ukážu, ako vybrať a položiť dosky nielen tak, aby to pekne vyzeralo, ale aj tak, aby sa maximálne eliminoval odpad, a tým aby ste čo najviac ušetrili. Skúste to, za skúšku nič nedáte. www.woodplastic.sk

Zdroj: Woodplastic Slovakia s.r.o.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj 4 osvedčené tipy na veľkú úrodu fazule
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Voľné miesto na hriadkach? Stále môžete vysievať týchto 10 plodín! Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby? Prečo treba odstraňovať korene z hlavy viniča, ktorá je tesne nad pôdou?