Listové hnojivo Humix® Univerzál

  • 13.03.2019

Špeciálne kvapalné listové a pôdne hnojivo obsahuje humínové látky a mikroelementy určené na výživu záhradných plodín (pestovanie zeleniny, priesad, kvetov, viniča a ovocia). 

Listové hnojivo Humix® Univerzál

Aplikáciou na list sa zintenzívňuje výživa rastlín, aktívne sa podporuje rast koreňového systému a celej rastliny. Pripravenou zálievkou podporíme tvorbu humusových látok, čím umožníme vytvorenie optimálnej pôdnej štruktúry.

Po zasiatí a po presadení priesad sa odporúča zalievať zriedeným hnojivom Humix® Univerzál v pomere 50 ml hnojiva do 5 l vody, aby rastliny lepšie vzchádzali a zakoreňovali sa. Rovnako táto dávka postačí na dodanie prvkov nevyhnutnýchna rast a zároveň aktívnu podporu koreňovej sústavy. Hnojivo dostať v každej dobrej záhradkárskej predajni.

Cena: 4,95 €, akcia -10 % na e-shope www.agrocultur.sk

 

Zdroj: www.agrocultur.sk

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - november 2022 Veľký sprievodca zimnými rezmi: Čo rezať v mimosezóne? Veľká vianočná súťaž o vianočné stromčeky Sezóna ešte nekončí. Čo sadiť a vysievať v novembri? Kedy vysádzať a ako prezimovať chryzantémy? Toto sú najdôležitejšie odporúčania pri ich pestovaní Súťaž Najkrajšia záhrada 2022: Vyhlásenie víťaza, ktorého vybrala odborná porota
Silný a liečivý chren: Spoznajte vlastnosti tohto nenápadného koreňa Vyrobte si doma rastlinné terárium podľa vášho vkusu a lacno! Ako pestovať a rezať pajazmín? Toto odporúča Martin Čurda Kedy a ako presadiť už rodiacu dvojročnú černicu? Strapky sú bežným zimným nepriateľom izbových rastlín. Tieto vedecky overené metódy vám pomôžu sa ich zbaviť! 4 druhy nezvyčajných izboviek, ktoré nevyžadujú náročnú starostlivosť. Týmito rastlinami ohúrite každú návštevu!