Listové hnojivo Humix® Univerzál

  • 13.03.2019

Špeciálne kvapalné listové a pôdne hnojivo obsahuje humínové látky a mikroelementy určené na výživu záhradných plodín (pestovanie zeleniny, priesad, kvetov, viniča a ovocia). 

Listové hnojivo Humix® Univerzál

Aplikáciou na list sa zintenzívňuje výživa rastlín, aktívne sa podporuje rast koreňového systému a celej rastliny. Pripravenou zálievkou podporíme tvorbu humusových látok, čím umožníme vytvorenie optimálnej pôdnej štruktúry.

Po zasiatí a po presadení priesad sa odporúča zalievať zriedeným hnojivom Humix® Univerzál v pomere 50 ml hnojiva do 5 l vody, aby rastliny lepšie vzchádzali a zakoreňovali sa. Rovnako táto dávka postačí na dodanie prvkov nevyhnutnýchna rast a zároveň aktívnu podporu koreňovej sústavy. Hnojivo dostať v každej dobrej záhradkárskej predajni.

Cena: 4,95 €, akcia -10 % na e-shope www.agrocultur.sk

 

Zdroj: www.agrocultur.sk

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?