Tipy pre záhradu bez chémie: Priesady bez chorôb s Trifenderom

  • 24.02.2022

Základom bezpečnej a zdravej úrody je prípravok Trifender. Biologický prípravok s účinnou látkou Trichoderma asperellum, ktorá zvyšuje využitie hnojív, a tým aj úrodu, zlepšuje vývoj koreňa i nadzemnej časti a hlavne odolnosť rastlín proti chorobám.

Priesada s koreňovým systémom

Prípravok je určený aj na miesta, kde sú menej ideálne podmienky na pestovanie (zavlažovanie, hnojenie, teplota). Používa sa vo všetkých pestovateľských sférach – ovocie, zelenina, okrasné rastliny aj poľná výroba – ako zálievka aj postrek. Použitie je podľa potreby najlepšie v dvoj- až štvortýždňových intervaloch počas vegetácie v závislosti od počasia.

Je miešateľný s mnohými prípravkami, insekticídmi a tekutými hnojivami v koncentrácii Trifender (5 – 10 g/10 l vody). Používaním prípravku Trifender máte istotu že vaše rastliny sú chránené pred patogénmi. Podrobnejšie informácie o prípravku nájdete na www.biotomal.sk.

Text a foto: bioTomal s.r.o. 

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?