Listové a pôdne hnojivo Humix® Univerzál

  • 12.03.2020

Humix® Univerzál obsahuje humínové látky a mikroelementy určené na výživu záhradných plodín (zeleniny, priesad, kvetov, vinica a ovocia).

Listové hnojivo Humix® Univerzál

Aplikáciou na list sa zintenzívňuje výživa rastlín, aktívne sa podporuje rast koreňového systému a celej rastliny. Pripravenou zálievkou podporíte tvorbu humusových látok, čím umožníte vytvorenie optimálnej pôdnej štruktúry. Po zasiatí a po presadení priesad sa odporúča zalievať zriedeným roztokom v pomere 50 ml hnojiva do 5 l vody. Rovnako táto dávka postačí na dodanie prvkov nevyhnutných na rast a zároveň aktívnu podporu koreňovej sústavy.

Hnojivo dostať v každej dobrej záhradkárskej predajni.
Cena je 4,95 €, akcia -10 % v e-shope www.agrocultur.sk

Zdroj: www.agrocultur.sk

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Chutné jedlá z cukety? 6 neobkukaných receptov, ktoré vás zbavia cuketových zásob Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať? Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Posedávali na plotoch, lietali po záhradách. Kam zmizli vrabce?
Úžitková záhrada v auguste: Vysievame, staráme sa o papriku, zavlažujeme Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor 7 najkrajších rastlín, ktoré zaujmú na vrchole leta Prečo v článkoch málokedy nájdem odporúčanie na vhodné pH pôdy pre rôzne rastliny? Ceropegia - krehká kráska, ktorá vnesie do interiéru závan romantiky