Súťaž o predplatné časopisu Záhrada a kalendár Rok záhradkára 2022 - výhercovia

  • 10.01.2022

Odštartujte sezónu s najlepším kalendárom pre záhradkárov úplne bez reklám! Hľadáte kalendár pre záhradkára? Plný dobrých rád? Lunárny kalendár?

Tak presne taký sme pre vás mali v našej nedávnej súťaži!

Vašou úlohou bolo odpovedať na súťažnú otázku. Z množstva správnych odpovedí sme vyžrebovali týchto výhercov:

1. cena: Ročné predplatné časopisu Záhrada s kalendárom Rok záhradkára 2022 – Aneta D.

2. – 5. cena: Kalendár Rok záhradkára 2022 – Jaroslava R., Jozef B., Miroslav K., Tatiana D.

Srdečne gratulujeme!

Nevyhrali ste, ale túžite po kalendári?

Svoje odpovede ste mohli zasielať do 16.01.2022. Prečítajte si aj kompletné súťažné podmienky.

 

Text, foto a video: redakcia

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - august 2022 Ani počas augusta nemusíme s výsevmi prestať. Niektoré z týchto plodín môžeme vysievať aj v septembri Martin Čurda radí: Čo robiť, aby uhorky neboli horké? Môžu sa horké uhorky zavárať? Klimatické zmeny nie sú výmyslom, ale krutou realitou. Ako proti nim bojovať vo vlastnej záhrade? Muchovník: Superpotravina s protirakovinovými účinkami a živý plot v jednom Posedávali na plotoch, lietali po záhradách. Kam zmizli vrabce?
Čo robiť, keď sa rododendronu nedarí? Takto ho zachránite Uvažujete nad kúpou africkej fialky? Pri kúpe si rastlinu dôkladne prezrite, na toto si treba dať pozor 7 najkrajších rastlín, ktoré zaujmú na vrchole leta Prečo v článkoch málokedy nájdem odporúčanie na vhodné pH pôdy pre rôzne rastliny? Najlepší substrát pre africké fialky? Namiešajte si ho podľa skúsenej pestovateľky, ktorá pestuje vyše 200 kultivarov Ceropegia - krehká kráska, ktorá vnesie do interiéru závan romantiky