Nepodceňujte výsadbu paradajok

  • 31.03.2021

Môžeme potvrdiť, že vlastnoručne vypestované paradajky chutia najlepšie.

Nepodceňujte výsadbu paradajok

Ak ich pestujete v záhrade, skleníku alebo na balkóne či terase, pravdepodobne ste si už vysiali semiačka svojej obľúbenej odrody. Tak ako bol dôležitý výsev, je teraz dôležité aj to, do čoho zasadíte predpestované priesady.

Substrát NATURA na paradajky, uhorky a papriky je vyrobený z čisto prírodných surovín a obohatený zvýšenou štartovacou dávkou organického hnojiva. Jedinečná štruktúra zaručuje rastlinám optimálne prevzdušnenie koreňového obalu a tým urýchľuje rast koreňov. Vďaka vysokej nasiakavosti výborne zásobuje rastliny vodou a živinami.

substrat na rajciny

Hnojivo obsiahnuté v NATURA Substráte na paradajky, uhorky a papriky zásobuje vysadené rastliny živinami po dobu 3-4 týždňov. Viac informácií o produkte sa dozviete na stránke www.agronatura.sk.

 

Zdroj: AGRO CS Slovakia, a.s.

Diskusie na tému článku

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?